• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Titulinis Apie mus
Apie mus

Aktyvią gėlininkystės veiklą pradėjome nuo 2004 metų pavasario. Mūsų tikslas - parduoti kokybiškus augalų daigus, būti Lietuvos gėlių rinkoje dėmesingiausiems pirkėjų atžvilgiu, atsižvelgti į Kliento poreikius ir pastabas. Savo veiklą plečiame neskubėdami ir kruopščiai, kad galėtume skirti daugiau laiko kiekvienam mūsų išaugintam augalui. Tai užtikrina mūsų nauji šiltnamiai, moderni technika ir dėmesys.

Šiuo metu mes specializuojamės vienmečių gėlių auginime. Visą produkciją galėsite rasti mūsų svetainėje su pilnais aprašymais ir nuotraukomis.  

Jau porą metų mes glaudžiai bendradarbiaujame su didžiausiu Lietuvoje agrofirmos „Sėklos“ ŽALIA STOTELĖ IR ŽALIASIS CENTRAS" parduotuvių tinklu.

Vykdome išskirtinius užsakymus. Mūsų įsitikinimu, kiekvienam produktui reikalinga profesionali konsultacija ir dėmesys pirkėjui.

 

Taip pat mielai Jus kviečiame apsilankyti mūsų ūkyje netoli Vilniaus (15 km nuo miesto centro) Riešėje, Jadvygiškių kaimelyje. Čia visada esate laukiami, suteiksime profesionalią konsultaciją, pasiūlysime gerą kainą.

Mes džiaugsimės, jei Jums mūsų išauginti augalai suteiks estetinį pasitenkinimą.

Jaunė ir Virginijus Monkevičiai

 

Mūsų draugai ir bičiuliai